HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Personaje preferate

Go down 
AuthorMessage
Kamishiro

Kamishiro

Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 2009-01-10

PostSubject: Personaje preferate   Sat Jan 10, 2009 2:26 am

Bun care este personajul vostru preferat ( sau personajele.)? Argumentati alegerrea in minim 2 randuri ca sa nu fie spam ^^

me:
personajele mele preferate ar fi urmatoarele:
Light: acest personaj m-a impresionat din prima clipa in care l-am vazut si trebie
sa recunosc ca el a fost motivul pentru acre am continuat sa ma uit la
anime.Cea ce imi place cel mai mult este faptul ca Light este prezentat
ca un adevart geniu plictisit de lumea din jurul lui. Dupa ce gaseste
carnetul acesta devine o obsesie pentru el si asa ajunge cel mai mare
criminal in serie intitulat Kira.
Mello: Imi place in mod special curajul acestui personaj si faptul ca nu se da il laturi
de la nimic chiar daca asta implica riscarea propriei vieti ^^.
Pe langa asta este si foarte dragut si imi place obsesia lui pentru ciocolata ( la fel ca mine x.x) XD
..::Ben10AlienForceAddicted::..
Kimi-chan

Numarul mesajelor : 333
Data de inscriere : 2009-01-22

PostSubject: Re: Personaje preferate   Sun Feb 15, 2009 2:17 am

L e chiar simpatic e cel mai sweet si mai obsedat dupa dulciuri din cati am vazut e chiar frumos ca ii place sa gandeasca nu ca misei
Back to top Go down
View user profile http://naruto-kun.forumotion.com
Vizitato
Guest
Anonymous

PostSubject: Re: Personaje preferate   Sun Feb 15, 2009 9:23 pm

mie imi place de misa si de L adica sunt draguti si imi place de misa cum se imbraca si de L ca este dstept si i se potriveste personalitatea aceasta ... dar totusi si Light e drgut :D:D
Back to top Go down
Sayuri

Sayuri

Numarul mesajelor : 35
Varsta : 27
Localizare : Majestical Parade
Stare de spirit : happy
Data de inscriere : 2009-04-05

PostSubject: Re: Personaje preferate   Mon Apr 06, 2009 1:42 am

1. Light: mi-a placut in special la acest personaj introducerea lui, a fost foarte interesant ca personaj definit prin perfectiune si impresionand mereu prin simpla lui prezenta. este un adevarat geniu atat in viziunea mea cat si in viziunea altor persoane ^.^''
Chiar a regretat ce a facut si asta m-a facut sa raman profund impresionata si sa ii acord locul intai.
2.Lawliet: un personaj perfect chiar daca prin aspectul grafica nu iti sugereaza mai nimic, nu pare a fi un detectiv genial sau o persoana atat de renumita pentru ca nu impresioneaza prin prezenta lui. Lawliet insa este un personaj aparte foarte bine cracterizat si un personaj original cu elemente foarte interesante.
3.Near: adevarul e ca am o oarecare slabiciune pentru persoanele care sunt mai copilaroase si pentru lucrurile copilaroase insasi. Near este un persoanj foarte interesant chiar daca la varsta lui se mai joaca inca cu jucarii cred ca este cel mai bun detectiv din lume reusind sa rezolve cazul cu ajutorul lui Mello si a lui Lawliet chiar daca acest ajutor a fost in mod indirect
Back to top Go down
View user profile http://yune-divinne.blogspot.com
Sponsored content

PostSubject: Re: Personaje preferate   

Back to top Go down

Personaje preferate
Back to top 
Page 1 of 1